Trendy

Trendy jesień/zima 2016

Tej jesieni i zimy do mody powrócą delikatne stonowane kolory, absolutnymi faworytami będą tutaj nude i róż, które występować będą w połączeniach z innymi pastelami.

W kraju dominował nadal będzie oversize długie swetry, kamizelki, tuniki – po to wszystko należy sięgnąć, aby być modnym w tym sezonie. Sukienki raczej bez tali, proste, często lejące się.

W kroju spodni na pierwszy plan wysuną się prawdopodobnie szerokie spodnie, jest to zupełnie przeciwny trend, do tak od pewnego czasu modnych legginsów. W tym sezonie im szersze spodnie – tym modniejsze.

W butach na jesień i zimę królować będą kozaki i kowbojki na wysokich platformach, nierzadko sięgające aż za kolano. Botki i kozaki w tym sezonie będą raczej jednokolorowe i często lakierowane.

Torebki w tym sezonie dosłownie wtapiają się w całość stylizacji, czy to identycznym kolorem czy deseniem co całość stroju, czy też tym samym materiałem, z którego została wykonana kreacja. Kształty torebek w tym sezonie przypominają futerały na instrumenty muzyczne czy aparaty fotograficzne.