Włosy

Zabiegi zdrowotne dla włosów i skóry głowy

Każdy z nas chce mieć gęste i zdrowe włosy, jednak najczęściej do osiągnięcia tego dążymy poprzez stosowanie różnego rodzaju szamponów oraz odżywek, tymczasem niekiedy włosy i skóra głowy wymagają zastosowania nieco bardziej skomplikowanych zabiegów. Oto zestawienie zabiegów jakie można wykonać na włosy i skórę głowy, aby polepszyć ich wygląd, a nie rzadko pozbyć się problemów:

Mezoterapia igłowa przeciwko łysieniu – zabiegi mezoterapii na twarz mają ją odmłodzić, natomiast mezoterapia igłowa skory głowy, to sposób na powstrzymanie łysienia. Przy pomocy cieniutkich igiełek wprowadzane są do mieszków włosowych preparaty, które je pobudzają i powodują wzrost włosa. Dla prawidłowego efektu należy odbyć 6 sesji mezoterapii.

Zabieg keratynowy na zniszczone włosy – zabieg keratynowy polega na nałożeniu na włosy maseczki zawierającej duże stężenie hydrolizowanej keratyny, która zamyka łuski włosa oraz uzupełnia ubytki w jego strukturze. Efektem są mocne i lśniące włosy. Efekty widoczne po jednym zabiegu, który trwa około 30 minut.